Masz pytanie?
Wyszukiwarka

Jak kupować

Rejestracja i logowanie

Istnieje możliwość kupna bez rejestracji, ale założenie konta na naszym serwisie wiąże się z szybszym dokonywaniem zakupów. Klient nie ma potrzeby za każdym razem wypełniać swoich danych. W celu rejestracji należy kliknąć przycisk "REJESTRACJA", który znajduje się w górnej części strony. Po wypełnieniu danych klikamy przycisk "WYŚLIJ".

Zakupy

- wybór towaru

Na stronie głównej z lewej stromy znajduje się pasek nawigacyjny z podkategoriami takimi jak: Sklep, gdzie po kliknięciu przechodzimy do paska z podkategoriami takimi jak: Nowości, Dzianiny, oraz Tkaniny, (wszystkie dostępne kategorie), dzięki temu Klient będzie mógł w szybki i łatwy sposób znaleźć interesujący dział.

Po wybraniu odpowiedniej tkaniny, wybieramy ilość tkaniny podając jej długość w cm.

- forma płatności

Aby zrealizować zamówienie, należy kliknąć w Koszyk, następnie wybrać rodzaj wysyłki, sposób płatności oraz kliknąć przycisk "ZAMOW".

- sposób dostawy

Wszystkie produkty są dostarczane za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Koszt dostawy uzależniony jest od wartości zamówienia oraz wyboru formy płatności.

- potwierdzenie złożenia zamówienia

Po finalnym złożeniu zamówienia Klient otrzymuje wiadomość na wskazany w rejestracji adres email potwierdzający zakup, min. numer zamówienia, zamówione produkty, rodzaj wysyłki, sposób płatności, dane zamawiającego, dane do wysyłki, wartość zamówienia oraz link do płatności online.

Jeśli po złożeniu zamówienia Klient nie otrzyma wiadomości z potwierdzeniem Klient powinien skontaktować się z pracownikiem infolinii sklepu internetowego.