Masz pytanie?
Wyszukiwarka

DZIANINY NA METRY

Mogło by się wydawać, że wybór materiału do szycia jest banalnie prosty, ale nic bardziej mylnego. Mając do dyspozycji tak wiele różnych propozycji, jakie znajdziemy w sklepie internetowym tkaninyman.pl, podjęcie decyzji może być nie lada wyzwaniem!

Oferujemy dzianiny na metry w szerokiej palecie kolorystycznej i wyjątkowych wzorach, które ze względu na swoje właściwości doskonale nadają się do szycia ubrań. Ten rodzaj materiału jest niezwykle lekki i elastyczny, doskonale dopasowuje się do ciała i zapewnia niezbędny komfort noszenia. Występuje w wielu gatunkach różniących się między sobą grubością splotów, miękkością czy rodzajem zastosowanej w czasie produkcji przędzy. W naszym sklepie internetowym dostępne są jednak wszystkie wersje istniejących na rynku dzianin: foliowana, pikowana, kostka, krepa, lurex, prand, prążek, żakard, lamask, polar, punto, jersey, tiule, siatki, velboa czy velur.

Jesteśmy zatem przekonani, że każdy klient znajdzie w naszym asortymencie dokładnie ten gatunek, o który mu chodzi! Życzymy udanych zakupów!

Strony:
Sortuj wg: